Castigatori
esspressor – 218. costin
masina de spalat vase – 181. brunettes power

Cel mai mare magazin online din România, eMAG, împlinește 13 ani și sărbătorește asta cu un foarte mare concurs pentru comentatori.
În ce constă concursul?

Faceți un clip precum cel făcut de mine, câteva secunde în care urați la mulți ani etc, eMAG-ului, adică filmați-vă buzele spunând asta, nu EXACT ca mine. Clipul îl urcați pe youtube și îl embeduiți în comentarii (lăsați LINKUL, mă ocup eu de publicare, nu e panică).

Și acum partea interesantă.
Vor participa mai multe bloguri, printre care și zoso. Blogul cu cele mai multe clipuri în comentarii, câștigă, prin urmare, comentatorii de pe acel blog vor primi 7 (șapte) premii foarte valoroase. Eu zic că se poate și că putem demonstra că suntem cei mai buni. Premiile vor fi acordate prin tragere la sorți.

Premiile?

Locul 1
Premiu
Televizor Smart 3D LED LG www.emag.ro/televizor-smart-3d-led-lg-124-cm-ultra-hd-4k-49ub830v/pd/D6HGQBBBM
Laptop Macbook Air www.emag.ro/laptop-macbook-air-11-cu-procesor-intel-174-coretm-i5-1-40ghz-4gb-ssd-128gb-intel-174-hd-graphics-int-kb-md711z-b/pd/D9HNLBBBM
Placa Video GIGABYTE NVIDIA GEFORCE www.emag.ro/placa-video-gigabyte-nvidia-geforce-gtx-980-g1-gaming-windforce-3x-4096mb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-3x-display-port-n980g1-gaming-4gd/pd/DLHP5BBBM
Solid State Drive Samsung www.emag.ro/solid-state-drive-ssd-samsung-840-evo-basic-2-5-1tb-sata-iii-mz-7te1t0bw/pd/DFM8XBBBM
Camera Video Sport GoPro www.emag.ro/camera-video-sport-fullhd-gopro-hero3-black-edition-chdx-302/pd/DMY3JBBBM
Consola Sony Playstation 4 + GTA V www.emag.ro/consola-sony-playstation-4-joc-grand-theft-auto-v-ps4gtav/pd/DPDGRBBBM/
Combina Frigorifica Quadria Hotpoint www.emag.ro/combina-frigorifica-quadrio-full-no-frost-hotpoint-capacitate-470-litri-clasa-a-h-195-5-cm-inox-e4daaxc/pd/EVSFKBBBM
Locul 2
Premiu
Robot de aspirare Samsung www.emag.ro/robot-de-aspirare-samsung-vr10f53ubak-display-led-0-6-l-touch-hepa-11-negru-vr10f53ubak-eg/pd/DQK3JBBBM
Ceas Samsung Gear S www.emag.ro/ceas-samsung-gear-s-black-sm-r7500zkarom/pd/D3ZQWBBBM
Foto Mirrorless Sony www.emag.ro/aparat-foto-mirrorless-sony-a5000lw-20mp-white-obiectiv-16-50mm-ilce5000lw-ce/pd/D7WW4BBBM
Locul 3
Premiu
Masina de spalat vase 6th sense Whirlpool www.emag.ro/masina-de-spalat-vase-6th-sense-whirlpool-13-seturi-10-programe-clasa-a-alb-adp8693a-wh/pd/EGTPKBBBM
Espressor Automat Philips www.emag.ro/espressor-automat-philips-saeco-intelia-dispozitiv-spumare-rasnita-ceramica-autocuratare-15-bar-1-5-l-negru-argintiu-hd8752-49/pd/ECNJDBBBM
Locul 4
Premiu
Bicicleta Cruiser Felt www.emag.ro/cruiser-felt-heritage-7-speed-culoare-british-grean-cream-2000000418681/pd/D2RMQBBBM
Mai jos de locul 4
Premiu
Card cadou eMAG 2 * 300

Concursul se termină luni, la ora 23.59.

INFOGRAFIC