Susțin ideea Simonei Tache de a scrie tuturor parlamentarilor, să le cerem să rezolve problema câinilor vagabonzi. Aici găsiți toate contactele parlamentarilor rromâni.

Stimate Domnule/Doamnă Parlamentar,

V-am ales în Parlamentul României ca să-mi reprezentați interesele și, în numele acestui principiu, îmi permit să vă aduc la cunoștință care este interesul meu în privința “legii câinilor fără stăpân”, care urmează să reintre curând în dezbatere. Interesul meu este să pot circula în siguranță pe străzile orașului în care locuiesc, fără teama că o haită de câni m-ar putea încolți, mușca, mutila sau chiar omorî. Interesul meu este ca și copiii mei să poată circula liber, fără a fi expuși acestor riscuri.

Vă cer explicit să rezolvați această problemă definitiv și pentru totdeauna. NU MAI VREAU CÂINI FĂRĂ STĂPÂN PE STRĂZI și cred că, după 22 de ani în care această problemă a rămas nerezolvată, soluțiile de mijloc (adăposturi, încurajarea adopțiilor, descurajarea abandonului) s-au dovedit nefuncționale și sunt deja tardive. SUNT DE ACORD CU EUTHANASIEREA și vă rog ca, în calitate de reprezentant al meu în Parlamentul României, să țineți cont de solicitarea mea. Îmi doresc o viață civilizată și depinde de dumneavoatră dacă o voi avea sau nu. Sper că nu mă veți dezamăgi și că veți emite, în sfârșit, o lege funcțională și eficientă. Și mai sper că veți ține cont în primul rând de interesele mele de cetățean și de-abia apoi de interesele dumneavostră electorale imediate.

Vă mulțumesc,

Cetin Ametcea

Acestia sunt parlamentarii

  • Adrian Bădulescu
  • Adrian Florescu
  • Adrian George Scutaru
  • Adrian Gurzău
  • Adrian Henorel Nițu
  • Adrian Mocanu
  • Adrian Năstase
  • Adrian Popescu
  • Adrian Rădulescu
  • Adrian Solomon
  • Adrian Țuțuianu
  • Adrian-Miroslav Merka
  • Adriana Diana Tușa
  • Aledin Amet
  • Alexandru Cordoș
  • Alexandru Mazăre
  • Alexandru Mocanu
  • Alexandru Pereș
  • Alin Augustin Florin Popoviciu
  • Alin Silviu Trășculescu
  • Alina-Ștefania Gorghiu
  • Anca-Daniela Boagiu
  • Andrei Dolineaschi
  • Andrei Dominic Gerea
  • Andrei-Valentin Sava
  • András György Edler
  • András-Levente Fekete-Szabó
  • András-Levente Máté
  • Angel Tîlvăr
  • Anghel Iordănescu
  • Anghel Stanciu
  • Anna-Lili Farkas
  • Antonella Marinescu
  • Atilla-Béla-László Kelemen
  • Attila Korodi
  • Attila Varga
  • Attila Verestóy
  • Attila-Zoltán Cseke
  • Augustin-Daniel Humelnicu
  • Aurel Vainer
  • Aurel Vlădoiu
  • Aurelia Vasile
  • Avram Crăciun
  • Bogdan Cantaragiu
  • Bogdan Nicolae Niculescu Duvăz
  • Béla Markó
  • Carmen Axenie
  • Carmen Ileana Moldovan
  • Cezar-Florin Preda
  • Cezar-Mircea Măgureanu
  • Ciprian Minodor Dobre
  • Ciprian-Florin Luca
  • Claudia Boghicevici
  • Claudiu Țaga
  • Clement Negruț
  • Constantin Chirilă
  • Constantin Dascălu
  • Constantin Dumitru
  • Constantin Mazilu
  • Constantin Niță
  • Constantin Severus Militaru
  • Constantin Tămagă
  • Constantin-Sever Cibu
  • Constantin-Traian Igaș
  • Cornel Ghiță
  • Cornel Itu
  • Cornel Pieptea
  • Cornel Popa
  • Cornel Știrbeț
  • Cornel-Cristian Resmeriță
  • Cornelia Brîndușa Novac
  • Corneliu Grosu
  • Corneliu Olar
  • Cosmin Mihai Popescu
  • Costică Canacheu
  • Costică Macaleți
  • Cristian Alexandru Boureanu
  • Cristian Buican
  • Cristian David
  • Cristian Diaconescu
  • Cristian Mihai Adomniței
  • Cristian Petrescu
  • Cristian Rizea
  • Cristian Rădulescu
  • Cristian-George Țopescu
  • Cristian-Ion Burlacu
  • Cristian-Sorin Dumitrescu
  • Cristina Elena Dobre
  • Cristina-Ancuța Pocora
  • Csilla-Mária Petö
  • Culiță Tărâță
  • Călin Constantin Anton Popescu-Tăriceanu
  • Călin Potor
  • Cătălin Croitoru
  • Cătălin Ovidiu Buhăianu-Obuf
  • Cătălin Voicu
  • Cătălin-Ioan Nechifor
  • Damian Florea
  • Dan Bordeianu
  • Dan Ilie Morega
  • Dan Mihai Marian
  • Dan Nica
  • Dan Păsat
  • Dan Voiculescu
  • Dan-Coman Șova
  • Dan-Mircea Popescu
  • Dan-Radu Rușanu
  • Dan-Radu Zătreanu
  • Dan-Ștefan Motreanu
  • Daniel Buda
  • Daniel Chițoiu
  • Daniel Savu
  • Daniel Vasile Oajdea
  • Daniel-Ionuț Bărbulescu
  • Daniel-Stamate Budurescu
  • Doina Burcău
  • Doina Silistru
  • Doinița-Mariana Chircu
  • Dorel Covaci
  • Dorel Jurcan
  • Dorel-Constantin-Vasile Borza
  • Dorin Păran
  • Doru Brașoan Leșe
  • Dragoș Gabriel Zisopol
  • Dragoș-Adrian Iftime
  • Dumitru Boabeș
  • Dumitru Chiriță
  • Dumitru Oprea
  • Dumitru Pardău
  • Dumitru-Florian Staicu
  • Dușan Popov
  • Dénes Seres
  • Dănuț Liga
  • Ecaterina Andronescu
  • Eduard-Stelian Martin
  • Elena Gabriela Udrea
  • Elena Mitrea
  • Emil Bostan
  • Emil Radu Moldovan
  • Emilian-Valentin Frâncu
  • Eugen Bejinariu
  • Eugen Bădălan
  • Eugen Constantin Uricec
  • Eugen Nicolicea
  • Filip Georgescu
  • Florentin Gust Băloșin
  • Florian Daniel Geantă
  • Florian Popa
  • Florin Constantinescu
  • Florin Iordache
  • Florin Postolachi
  • Florin Serghei Anghel
  • Florin Țurcanu
  • Florin-Costin Pâslaru
  • Florin-Cristian Tătaru
  • Florin-Mircea Andrei
  • Florina Ruxandra Jipa
  • Gabriel Andronache
  • Gabriel Berca
  • Gabriel Mutu
  • Gabriel Oprea
  • Gabriel Plăiașu
  • Gabriel Tița-Nicolescu
  • Gabriel-Dan Gospodaru
  • Gavril Mîrza
  • Gelu Vișan
  • George Crin Laurențiu Antonescu
  • George Ionescu
  • George Ionuț Dumitrică
  • Georgian Pop
  • Georgică Dumitru
  • Georgică Severin
  • Gergely Olosz
  • Gheorghe Albu
  • Gheorghe Ana
  • Gheorghe Antochi
  • Gheorghe Bîrlea
  • Gheorghe Ciobanu
  • Gheorghe Ciocan
  • Gheorghe Coroamă
  • Gheorghe David
  • Gheorghe Dragomir
  • Gheorghe Firczak
  • Gheorghe Gabor
  • Gheorghe Hogea
  • Gheorghe Ialomițianu
  • Gheorghe Marcu
  • Gheorghe Pop
  • Gheorghe Roman
  • Gheorghe Saghian
  • Gheorghe Zoicaș
  • Gheorghe-Eugen Nicolăescu
  • Gheorghe-Mirel Taloș
  • Gheorghe-Pavel Bălan
  • Ghervazen Longher
  • Gigel-Sorinel Știrbu
  • Grațiela Leocadia Gavrilescu
  • György Frunda
  • Horea-Dorin Uioreanu
  • Horia Cristian
  • Horia Grama
  • Horia Teodorescu
  • Hunor Kelemen
  • Ileana Cristina Dumitrache
  • Ilie Sârbu
  • Ioan Balan
  • Ioan Chelaru
  • Ioan Cindrea
  • Ioan Damian
  • Ioan Ghișe
  • Ioan Holdiș
  • Ioan Mang
  • Ioan Munteanu
  • Ioan Narcis Chisăliță
  • Ioan Oltean
  • Ioan Sbîrciu
  • Ioan Sorin Roman
  • Ioan Stan
  • Ioan Țintean
  • Ioan-Nelu Botiș
  • Ion Ariton
  • Ion Bara
  • Ion Burnei
  • Ion Călin
  • Ion Dumitru
  • Ion Mocioalcă
  • Ion Rotaru
  • Ion Rușeț
  • Ion Stan
  • Ion Tabugan
  • Ion Toma
  • Ionel Palăr
  • Ionuț-Marian Stroe
  • Iosif Kötő
  • Iosif Secășan
  • Iosif Veniamin Blaga
  • Iosif Ștefan Drăgulescu
  • István Antal
  • István Erdei Dolóczki
  • Iulian Bădescu
  • Iulian Claudiu Manda
  • Iulian Iancu
  • Iulian Urban
  • Iulian Vladu
  • Iuliu Nosa
  • Iusein Ibram
  • Iustin-Marinel Cionca-Arghir
  • Károly Kerekes
  • Laurențiu Chirvăsuță
  • Laurențiu Florian Coca
  • Laurențiu Nistor
  • Lia-Olguța Vasilescu
  • Liviu Câmpanu
  • Liviu-Bogdan Ciucă
  • Liviu-Titus Pașca
  • Lucia-Ana Varga
  • Lucian Nicolae Bode
  • Lucian Riviș-Tipei
  • Lucreția Roșca
  • Ludovic Orban
  • Luminița Iordache
  • László Borbély
  • Manuela Mitrea
  • Maria Eugenia Barna
  • Maria Stavrositu
  • Marian Avram
  • Marian Ghiveciu
  • Marian Neacșu
  • Marian Sârbu
  • Marian-Cristinel Bîgiu
  • Marian-Florian Săniuță
  • Marian-Iulian Rasaliu
  • Mariana Câmpeanu
  • Marin Almăjanu
  • Marin Bobeș
  • Mario-Ovidiu Oprea
  • Marius Cristinel Dugulescu
  • Marius Neculai
  • Marius Rogin
  • Marius-Gerard Necula
  • Marius-Petre Nicoară
  • Marius-Sorin Göndör
  • Marius-Sorin-Ovidiu Bota
  • Matei Radu Brătianu
  • Mihaela Ioana Șandru
  • Mihaela Popa
  • Mihaela Stoica
  • Mihai Alexandru Voicu
  • Mihai Banu
  • Mihai Cristian Apostolache
  • Mihai Doru Oprișcan
  • Mihai Lupu
  • Mihai Niță
  • Mihai Radan
  • Mihai Stroe
  • Mihai Stănișoară
  • Mihai Surpățeanu
  • Mihai Tudose
  • Mihai-Aurel Donțu
  • Mihail Boldea
  • Mihail Hărdău
  • Mihăiță Calimente
  • Mihăiță Găină
  • Minerva Boitan
  • Mircea Diaconu
  • Mircea Dușa
  • Mircea Grosaru
  • Mircea Irimescu
  • Mircea Lubanovici
  • Mircea Marin
  • Mircea Vasile Cazan
  • Mircea-Dan Geoană
  • Mircea-Gheorghe Drăghici
  • Mircea-Marius Banias
  • Mircea-Nicu Toader
  • Mircia Giurgiu
  • Miron Ignat
  • Miron-Tudor Mitrea
  • Monica Maria Iacob Ridzi
  • Mugurel Surupăceanu
  • Mădălin-Ștefan Voicu
  • Neculai Rebenciuc
  • Neculai Rățoi
  • Nicolae Bud
  • Nicolae Bănicioiu
  • Nicolae Dobra
  • Nicolae Jolța
  • Nicolae Moga
  • Nicolae Păun
  • Nicolae Robu
  • Nicolae Stan
  • Nicolae-Ciprian Nica
  • Nicolae-Dănuț Prunea
  • Niculae Mircovici
  • Nicușor Păduraru
  • Nini Săpunaru
  • Oana Manolescu
  • Oana Niculescu-Mizil Ștefănescu Tohme
  • Octavian Bot
  • Octavian-Marius Popa
  • Orest Onofrei
  • Ovidiu Marian
  • Ovidiu Victor Ganț
  • Ovidius Mărcuțianu
  • Paul Ichim
  • Pavel Horj
  • Petre Daea
  • Petre Petrescu
  • Petru Bașa
  • Petru Călian
  • Petru Farago
  • Petru Filip
  • Petru Gabriel Vlase
  • Petru Movilă
  • Petru-Șerban Mihăilescu
  • Puiu Hașotti
  • Radu Bogdan Țîmpău
  • Radu Costin Vasilică
  • Radu Eugeniu Coclici
  • Radu Mircea Berceanu
  • Radu Stroe
  • Radu-Alexandru Feldman
  • Radu-Cătălin Mardare
  • Raluca Turcan
  • Raymond Luca
  • Relu Fenechiu
  • Robert Sorin Negoiță
  • Roberta Alma Anastase
  • Rodica Nassar
  • Romeo-Florin Nicoară
  • Răzvan Mustea-Șerban
  • Răzvan Țurea
  • Samoil Vîlcu
  • Sanda-Maria Ardeleanu
  • Sergiu Andon
  • Sergiu-Florin Nicolaescu
  • Sever Voinescu-Cotoi
  • Silvestru Mircea Lup
  • Sonia-Maria Drăghici
  • Sorin Andi Pandele
  • Sorin Constantin Stragea
  • Sorin Fodoreanu
  • Sorin Gheorghe Buta
  • Sorin Ștefan Zamfirescu
  • Sorin-Constantin Lazăr
  • Sorin-Serioja Chivu
  • Sorina-Luminița Plăcintă
  • Stelian Fuia
  • Stelian Ghiță-Eftemie
  • Stelică Iacob Strugaru
  • Sulfina Barbu
  • Teodor Atanasiu
  • Teodor-Marius Spînu
  • Teodor-Viorel Meleșcanu
  • Theodor Paleologu
  • Tiberiu Bokor
  • Tiberiu Günthner
  • Tiberiu-Aurelian Prodan
  • Tinel Gheorghe
  • Titi Holban
  • Titus Corlățean
  • Toader Mocanu
  • Toader Stroian
  • Toni Greblă
  • Trifon Belacurencu
  • Tudor Ciuhodaru
  • Tudor Panțuru
  • Tudor Panțîru
  • Tudor Udriștoiu
  • Tudor-Alexandru Chiuariu
  • Valentin Rusu
  • Valentin-Gigel Calcan
  • Valer Marian
  • Valerian Vreme
  • Valeriu Alecu
  • Valeriu Tabără
  • Valeriu Ștefan Zgonea
  • Valeriu-Andrei Steriu
  • Varujan Pambuccian
  • Varujan Vosganian
  • Vasile Berci
  • Vasile Blaga
  • Vasile Bleotu
  • Vasile Filip Soporan
  • Vasile Gherasim
  • Vasile Ghiorghe Gliga
  • Vasile Ion
  • Vasile Mocanu
  • Vasile Mustățea
  • Vasile Nedelcu
  • Vasile Nistor
  • Vasile Pintilie
  • Vasile Popeangă
  • Vasile-Cosmin Nicula
  • Vasile-Silviu Prigoană
  • Victor Boiangiu
  • Victor Cristea
  • Victor Paul Dobre
  • Victor Socaciu
  • Victor-Viorel Ponta
  • Viorel Arcaș
  • Viorel Arion
  • Viorel Balcan
  • Viorel Constantinescu
  • Viorel Cărare
  • Viorel Hrebenciuc
  • Viorel Palașcă
  • Viorel Ștefan
  • Viorel-Riceard Badea
  • Viorel-Vasile Buda
  • Virgil Pop
  • William Gabriel Brînză
  • Zanfir Iorguș
  • Ákos Derzsi
  • Álmos Albert
  • Árpád Pál
  • Árpád-Francisc Márton
  • Șerban Constantin Valeca
  • Șerban Rădulescu
  • Ștefan Buciuta
  • Ștefan Daniel Pirpiliu
  • Ștefan Seremi
  • Ștefan Vasile Béres
  • cristianadomnitei@cdep.ro; cabinet.adomnitei@gmail.com; contact@adomnitei.ro; florin.anghel@cdep.ro; florinanghel@xnet.ro; george.dumitrica@cdep.ro; georgedumitrica@yahoo.com; georgica.dumitru@cdep.ro; ion.dumitru@cdep.ro; iondumitru_ro@yahoo.com; dusa_mircea@cdep.ro; andras.edler@cdep.ro; edler.andras@yahoo.com;
    erdei@cdep.ro; farago.petru@cdep.ro; faragopeter@rmdsz.ro; anna.farkas@cdep.ro; fannalili@yahoo.com; relu.fenechiu@cdep.ro; gheorghe.firczak@cdep.ro; ai@cdep.ro;
    antal.office@yahoo.com; damian.florea@cdep.ro; damianflorea@gmail.com; adrian.florescu@cdep.ro; drian.florescu@gmail.com; stelian.fuia@cdep.ro,gheorghe.gabor@cdep.ro;
    avgabor@yahoo.com; ovidiu.gant@cdep.ro; gratiela.gavrilescu@cdep.ro; daniel.geanta@cdep.ro; filip.georgescu@cdep.ro; andrei.gerea@cdep.ro; cabinetgerea@yahoo.com; gheorghe.antochi@cdep.ro; antochighe@yahoo.com; tinel.gheorghe@cdep.ro; vasile.gherasim@cdep.ro; zmb.gherasim@gmail.com; cornel.ghita@cdep.ro; cornelghita@hotmail.com;
    stelian.ghita@cdep.ro;marian.ghiveciu@cdep.ro; marian_ghiveciu@yahoo.com;giurgiu_mircia@cdep.ro;vasile.gliga@cdep.ro; gliga@gliga.ro; alinagorghiu@yahoo.com; deputat@alinagorghiu.ro; dan.gospodaru@cdep.ro; mapostolache@cdep.ro; mihaiapostolache5@yahoo.com; m.grosaru@cdep.ro; m.grosaru@libero.it; ircea@grosaru.ro; drian.gurzau@cdep.ro; florentin.gust@cdep.ro; gheorghe.hogea@cdep.ro; titi.holban@cdep.ro; titiholban@yahoo.com; cabinet@titiholban.ro; ioan.holdis@cdep.ro; pavel.horj@cdep.ro; horjpavel@yahoo.com; viorelh@cdep.ro; monica.iacob@cdep.ro; sanda.ardeleanu@cdep.ro; sanda_ard@yahoo.com; dep.ardeleanu@yahoo.com; stelica.iacob@cdep.ro; gheorghe.ialomitianu@cdep.ro;iancu.iulian@cdep.ro; ibram.iusein@cdep.ro; ibramiusein@yahoo.com; dragos.iftime@cdep.ro;
    andu_iftime@yahoo.com; george.ionescu@cdep.ro; georgeionescu.pdlph@yahoo.com; fiordache@cdep.ro; iordachepflorin@yahoo.com; luminita.iordache@cdep.ro;
    iordache_psd@yahoo.com; zanfir.iorgus@cdep.ro; viorel.arion@cdep.ro; viorel@comser.ro; mircea.irimescu@cdep.ro; cornel.itu@cdep.ro; contact@cornelitu.ro; jipa_florinaruxandra@yahoo.com; nicolae.jolta@cdep.ro; joltanicu@yahoo.com; qui_can@cdep.ro; kelemenhunor@cdep.ro;kerekes@cdep.ro; attila.korodi@cdep.ro;
    info@korodiattila.ro; josif.koto@cdep.ro; kt@idilis.ro; teodor.atanasiu@cdep.ro; doru.lese@cdep.ro; dliga@cdep.ro; danut@danutliga.ro; hervazen.longher@cdep.ro;
    mircea.lubanovici@cdep.ro; mircea.lubanovici@gmail.com; ciprian.luca@cdep.ro; luca79cfl@yahoo.com; mircea.lup@cdep.ro; mihai.lupu@cdep.ro; costica.macaleti@cdep.ro;
    claudiumanda@cdep.ro; omanol@cdep.ro; albfriend2001@yahoo.com; marian.avram@cdep.ro; dan.marian@cdep.ro; mircea.marin@cdep.ro; marinmircea48@yahoo.com; antonella.marinescu@cdep.ro; antonella_barbu@yahoo.com; eduard.martin@cdep.ro; eduard.martin@polaris.ro; marton@cdep.ro; mateandras@cdep.ro; mateandras13@yahoo.com; constantin.mazilu@cdep.ro; dan_mazilu@yahoo.com; adrian.merka@cdep.ro; adrian_miroslav@yahoo.com; severus.militaru@cdep.ro;
    severusmc@gmail.com; severusmc@yahoo.com; niculae_mircovici@yahoo.com; carmen.axenie@cdep.ro; carmenaxenie@gmail.com; manuela.mitrea@cdep.ro; manuelamitrea@yahoo.com; adrian.mocanu@cdep.ro; deputatmocanuadrian@yahoo.com; vasile.mocanu@cdep.ro; ion.mocioalca@cdep.ro; ion_mocioalca@yahoo.com; carmen.moldovan@cdep.ro; radumoldovan@cdep.ro; dan.morega@cdep.ro; dan.morega@yahoo.com; dan.motreanu@cdep.ro; petru.movila@cdep.ro; petrumovilais@yahoo.com; ioan.munteanu@cdep.ro; viorel.balcan@cdep.ro

    razvan.mustea@cdep.ro;rodica_nassar@cdep.ro; rodicanassar@yahoo.com;anastase@cdep.ro; contact@adriannastase.ro;marian.neacsu@cdep.ro; deputat.marian.neacsu@gmail.com;catalin.nechifor@cdep.ro; marius.neculai@cdep.ro; marius24f@yahoo.com; robert.negoita@cdep.ro; robert@ltisd.ro;clement.negrut@cdep.ro; dan.nica@cdep.ro;ciprian.nica@cdep.ro; alin.albu@cdep.ro; mihai.banu@cdep.ro; bp@mihaibanu.ro; eugen.nicolaescu@cdep.ro;enicolicea@cdep.ro;oana.niculescu@cdep.ro;
    bduvaz@cdep.ro;laurentiu.nistor@cdep.ro; laurentiu.nistor@gmail.com;nitac@cdep.ro; const_nita@yahoo.com; adrian.nitu@cdep.ro;anitu@rdslink.ro; iuliu.nosa@cdep.ro; brindusa.novac@cdep.ro; daniel.oajdea@cdep.ro; sulfina.barbu@cdep.ro; contact@sulfinabarbu.ro; corneliu.olar@cdep.ro; gergely.olosz@cdep.ro; oloszgergely@rdmsz.ro; ioan.oltean@cdep.ro; gabriel.oprea@cdep.ro; doru.opriscan@cdep.ro; ludovic.orban@cdep.ro; arpad.pal@cdep.ro; palarpad54@yahoo.com; viorel.palasca@cdep.ro; ionel.palar@cdep.ro; maria.barna@cdep.ro; mariaeugeniabarna@yahoo.com;theodor.paleologu@cdep.ro; varujan@cdep.ro; sorin.pandele@cdep.ro; tudor.pantiru@cdep.ro; dumitru.pardau@cdep.ro; nicusor.paduraru@cdep.ro; dan.pasat@cdep.ro; danieldavid7770@yahoo.com; npaun@cdep.ro; paslaru.florin@cdep.ro; eugen.badalan@cdep.ro; maria.peto@cdep.ro; peto_csilla@yahoo.com; cristian.petrescu@cdep.ro; crpetrescu@yahoo.com; petre.petrescu@cdep.ro; cornel.pieptea@cdep.ro; stefan.pirpiliu@cdep.ro; stefan@pirpiliu.ro; gabriel.plaiasu@cdep.ro; quartz@romwest.ro; cristina.pocora@cdep.ro; cparlamentar@yahoo.com; v.ponta@cdep.ro; victorponta2.0@gmail.com; gpop@cdep.ro; contact@georgianpop.ro; virgil.pop@cdep.ro; adrian.badulescu@cdep.ro; badulescu.adrian@yahoo.com; cabinetadrianbadulescu@gmail.com; florian.popa@cdep.ro; fpopa@ucd.ro; marius.popa@cdep.ro; vasile.popeanga@cdep.ro; adrian.popescu@cdep.ro; cosmin.popescu@cdep.ro; dan.popescu@cdep.ro; calin.tariceanu@cdep.ro; dusan.popov@cdep.ro; alin.popoviciu@cdep.ro; alin.popoviciu@sportsgames.ro; ioan.balan@cdep.ro; ioan@balan.ro; florin.postolachi@cdep.ro; calin.potor@cdep.ro; potor@alba.astral.ro; cezar.preda@cdep.ro; silviu.prigoana@cdep.ro; mirad@cdep.ro; zhrucr@gmail.com; neculai.ratoi@cdep.ro; neculai.rebenciuc@cdep.ro; rebenciuc.neculai@hotmail.com; cristian.resmerita@cdep.ro; lucian.rivis@cdep.ro; cristian.rizea@cdep.ro; cristian.rizea@euroweb.ro; nbanicioiu@cdep.ro; nicolaebanicioiu@yahoo.com; marius.rogin@cdep.ro; gheorghe.roman@cdep.ro; sorin.roman@cdep.ro; roman_ioan2006@yahoo.com; lucretia.rosca@cdep.ro; valentin.rusu@cdep.ro; rusuvalentyn@yahoo.com; andrei.sava@cdep.ro; andreisavavalentin@gmail.com; marian.saniuta@cdep.ro; cabparlmariansaniuta@gmail.com; mail@mariansaniuta.ro; nini.sapunaru@cdep.ro; pnl.vrancea@pnl.ro; marian.sarbu@cdep.ro; msarbu60@yahoo.com; daniel.barbulescu@cdep.ro; barbulescu_dan@yahoo.com; scutaru.george@cdep.ro; stefan.seremi@cdep.ro; denes.seres@cdep.ro; szilagy@rmdsz.ro; victor.socaciu@cdep.ro; adrian.solomon@cdep.ro; adrian.solomon@psd-barlad.ro; soporan.vasile@cdep.ro; deputat.vsoporan@gmail.com; v_soporan@yahoo.com; marius.spinu@cdep.ro; smarius@uaic.ro; contact@mariusspinu.ro; ioan.stan@cdep.ro; ion.stan@cdep.ro; nicolae.stan@cdep.ro

    buhaianucatalin@yahoo.com; cristian.buican@cdep.ro; doina.burcau@cdep.ro; doinaburcau@yahoo.com; cristian.burlacu@cdep.ro; ion.burnei@cdep.ro; deputationburnei@yahoo.com; sorin.buta@cdep.ro; calimente@cdep.ro; canacheu@cdep.ro; gheorghe.ana@cdep.ro; gheorghe_ana_db@yahoo.com; bogdan.cantaragiu@cdep.ro;
    deputat.cantaragiu@gmail.com; viorel.carare@cdep.ro; mira_euroservice@yahoo.com; mircea.cazan@cdep.ro; petru.calian@cdep.ro; petru_calian@yahoo.com; ion.calin@cdep.ro; doinita.chircu@cdep.ro